supervisor_account Kilka słów o nas...

Firma Enerbau powstała w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła znacząca dla nas reorganizacja personalna.

Od tego czasu swoim Klientom dostarczamy najwyższej jakości alternatywne systemy ogrzewania.

Filozofia naszej firmy:

Filozofia naszej firmy została stworzona z myślą o świadczeniu jak najlepszych usług dla naszych wyjątkowych Klientów.

Oferujemy wysokiej jakości produkty z branży ogrzewania na podczerwień, konkurencyjne ceny, doskonale skorelowany asortyment, najbardziej profesjonalną na rynku obsługę, wsparcie techniczne, montaż przez wyspecjalizowaną ekipę oraz ekspresową dostawę zamówionych produktów.

Jako Enerbau wiemy, jak przygotować każdy produkt do dowolnego zastosowania. W naszej ofercie posiadamy najlepszej jakości ogrzewanie na podczerwień, folie i maty grzewcze do paneli, parkietów i płytek ceramicznych, taśmy i folie grzewcze pod lustra i do terrarium, panele i promienniki na podczerwień oraz izolacje termiczne i akustyczne.

Priorytetem naszych pracowników jest życzenie oraz wizja Klienta. To pod niego dostosowywane są wszystkie rozwiązania. Dzięki temu wszystkie realizacje są „szyte na miarę”.

share Nasze kanały:

placeNasze realizacje:

Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działaności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewania na podczerwień - fotowoltaika, promienniki, panele, folie, maty i taśmy grzewcze oraz grzejniki szklano ceramiczne. Enerbau posiada w asortymencie wszelkie akcesoria oraz narzędzia niezbędne do obsługi ogrzewania - termostaty oraz izolacje.


STRONA GŁÓWNAOFERTA | WYBRANE REALIZACJE | REFERENCJE | KOSZTY OGRZEWANIA | O NAS | KONTAKT