supervisor_account Kilka słów o nas...

Firma Enerbau została utworzona w 2011 roku w Wąbrzeźnie.W 2012 roku nastąpiła reorganizacja personalna. To innowacyjne przedsiębiorstwo importowo - eksportowe, oferent alternatywnych systemów ogrzewania.

Filozofia naszej firmy:

- wysokiej jakości produkty,

- przystępne ceny,

- dobrze skorelowany asortyment,

- szybka dostawa,

- profesjonalna obsługa,

-  wsparcie techniczne,

- montaż przez wyspecjalizowaną ekipę.

Firma Enerbau ma do każdego zastosowania odpowiedni produkt. Nowo skonstruowane ogrzewanie na  podczerwień, folie i maty grzewcze do paneli,parkietów i płytek ceramicznych, folie i taśmy grzewcze pod lustra i do terrarium/wiwarium, panele i promienniki na podczerwień, izolacje termiczne i akustyczne.

Nasi głęboko zaangażowani pracownicy widzą życzenie Klienta, jako najwyższy priorytet ich działania, tak, że „przycięte na rozmiar“ rozwiązania problemów stały się specjalnością naszej firmy.

Szybkie wprowadzanie technicznych rozwiązań, bezpośrednia współpraca z użytkownikami i jak największa mobilność są kolumnami, na których wspiera się filozofia naszego przedsiębiorstwa.

share Nasze kanały:

placeNasze realizacje:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie, utrwalanie, reprodukowanie bez pisemnej zgody ENERBAU - Ogrzewanie Na Podczerwień, Materiały Budowlane, zwanego dalej Autorem, nie jest dozwolone. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 r. Nr 24 poz. 83 z pózn. zm.), wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na stronach internetowych w domenie enerbau.pl, w tym logo, znaki graficzne, teksty, zdjęcia oraz wszelkie inne opublikowane dokumenty, są zastrzeżone i podlegają ochronie. Żadna informacja ze stron stanowiących dzieło Autora, nie może być kopiowana w całości lub części, duplikowana, reprodukowana w jakiejkolwiek formie, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana lub wykorzystana, bez uprzedniej pisemnej zgody Autora. Autor nie ponosi również odpowiedzialności za zawartość stron internetowych, dzięki którym możliwy był dostęp do niniejszej witryny internetowej. Wszelkie zapytania lub uwagi dotyczące działania niniejszej witryny, proszę kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 48 56 622 04 88

 ul. Kopernika 587-200 Wąbrzeźno