Ultrament płyta izolacyjna

Ultratherm folie i taśmy grzewcze

Właściwości

Płyta budowlana jest idealnym elementem nośnym wykonanym z polistyrenu ekstrudowanego obustronnie pokrytego specjalną zaprawą mineralną z wtopioną siatką z włokna szklanego. Płyta budowlana jest odporna na działanie wody, stanowi dodatkową izolację termiczną, można ją dowolnie kształtować, jest lekka, stabilna i prosta w obróbce.

Płyta budowlana doskonale nadaje się do zastosowania w obszarach narażonych na działania skroplonej wody th. łazienki, kabiny prysznicowe, łaźnie jak również do wykonania ścianek działowych. Płyta może być wykorzystana także do wyrównywania ścian. Płyta stanowi doskonałe podłoże pod okładziny z płytek ceramicznych jak również pod dekoracyjne masy szpachlowe.

Zastosowanie

Do budowy ścian, podłóg, ścianek działowych i regałów oraz do zabudowy wanien, blatów kuchennych i łazienkowych; stanowi odpowne na wodę i butwienie podłoże nadające się do klejenia płytek ceramicznych lub tynkowania bez gruntowania.

enerbau plyta izolacyjna

ciepło enerbau

Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działaności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewania na podczerwień - fotowoltaika, promienniki, panele, folie, maty i taśmy grzewcze oraz grzejniki szklano ceramiczne. Enerbau posiada w asortymencie wszelkie akcesoria oraz narzędzia niezbędne do obsługi ogrzewania - termostaty oraz izolacje.


STRONA GŁÓWNAOFERTA | WYBRANE REALIZACJE | REFERENCJE | KOSZTY OGRZEWANIA | O NAS | KONTAKT