explore Wybrane realizacje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej. W tym dziale znajdą Państwo wykonane przez nas realizacje.

Przez cały okres naszej działalności wykonaliśmy dziesiątki skomplikowanych projektów na terenie Polski oraz poza nią. Poniżej umieściliśmy tylko niektóre zlecenia, które mieliśmy przyjemność wykonać.

Przeprowadziliśmy m.in. instalację ogrzewania podłogowego na podczerwień w prywatnym domu w Norwegii, zamontowaliśmy panele i folie grzewcze w salonie kosmetycznym oraz od początku do końca zainstalowaliśmy moduł ogrzewania sufitowego w firmie cateringowej.

Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przeglądnięcia galerii naszych prac.

placeNasze realizacje:

Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działaności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewania na podczerwień - fotowoltaika, promienniki, panele, folie, maty i taśmy grzewcze oraz grzejniki szklano ceramiczne. Enerbau posiada w asortymencie wszelkie akcesoria oraz narzędzia niezbędne do obsługi ogrzewania - termostaty oraz izolacje.


STRONA GŁÓWNAOFERTA | WYBRANE REALIZACJE | REFERENCJE | KOSZTY OGRZEWANIA | O NAS | KONTAKT