assessmentKoszty ogrzewania

Koszty ogrzewania zależą głównie od zapotrzebowania budynku na ciepło.

Ważne jest też inteligentne sterowanie decentralnym systemem grzewczym, które pozwala na elastyczne dostosowanie temperatury do potrzeb użytkowników .

Warto też znaleźć tańszego dostawcę energii lub/ i rozważyć opcję własnej produkcji energii np. za pomocą fotowoltaiki.

Alternatywne ogrzewanie cieszy się dużą popularnością z powodu bardzo niskich kosztów eksploatacji. W porównaniu z innymi metodami grzewczymi, podczerwień jest proekologiczna i ma pozytywny wpływ na organizm (fale infrared stosuję się w lecznictwie).

Koszty utrzymania paneli na podczerwień oraz ogrzewania podłogowego, sufitowego i powierzchniowego są najczęściej poruszanym tematem przez potencjalnych Klientów. W tym dziale przedstawiamy wykonane przez nas realizacje, w których zamontowaliśmy różne rodzaje ogrzewania alternatywnego – folie, panele, maty i taśmy na podczerwień.

Każda przedstawiona realizacja zawiera dokładny raport dotyczący miesięcznych wydatków na prąd.

Okazuje się, że ogrzewanie na podczerwień jest o wiele tańsze, niż inne metody grzewcze.

Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działaności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewania na podczerwień - fotowoltaika, promienniki, panele, folie, maty i taśmy grzewcze oraz grzejniki szklano ceramiczne. Enerbau posiada w asortymencie wszelkie akcesoria oraz narzędzia niezbędne do obsługi ogrzewania - termostaty oraz izolacje.


STRONA GŁÓWNAOFERTA | WYBRANE REALIZACJE | REFERENCJE | KOSZTY OGRZEWANIA | O NAS | KONTAKT